Автопідбір

Послуги автопідбору від професіоналів в Києві та Київській області.
Срочный выкуп автомобилей

Автоподбор в Києві

Якщо ви шукаєте хорошу машину, і у Вас немає часу, або ви з іншого міста, і були розчаровані поїздками на перегляд авто. А тим більше поїздками в інше місто в порожню, так як те що вам розповідали не відповідає реальності. Як не шкода але 99% продавців, ніколи Вам не скажуть справжній стан автомобіля, і всіляко будуть перефарбовувати його стан. 

Як правило при покупці авто, потрібно дуже серйозно до цього поставитися, щоб потім не оплачувати божевільні суми ремонту, які не були враховані при покупці автомобіля. Також не мало важливо при покупці перевірити справжність документів, і стан номерних знаків, vin код авто. Що б уникнути неприємностей при покупці автомобіля, просто зверніться до нас. Ми маємо великий досвід в підборі авто, також знаємо як і на що потрібно в першу чергу звернути увагу, досконально знаємо механізм авто.

Зможемо оглянути, перевірити, оцінити реальний стан авто якщо потрібно і супроводити автомобіль на СТО, як з Вами так і без вашої участі. Підготуємо фото-відео звіт про виконану роботу, зробимо фото проблемних місць, патьоків, подряпин, вм’ятин, ІТ.Д. визначимо які конкретно деталі були перефарбовані, або були замінені, чи був біт автомобіль.
Також на своєму авто, зможемо зустріти Вас на вокзалі, оглянути автомобіль як з Вами так і без Вас, якщо буде потрібно готові виїхати в будь-яку область для огляду авто. Проконтролюємо покупку авто від А до Я, з повним супроводом при оформленні документів в сервісному центрі МВС.
Що ми пропонуємо:

ОГЛЯД ОДНОГО АВТО!!!

1. Перевірка лакофарбового покриття авто.
2. На наявність оригінальних стекол авто, і заводських швів.
3. Перевірка ходової, КПП, в режимі тест драйв.
4. Фото і відео звіт, всіх проблемних місць.
Ціна послуги: 500-600 грн, (одне авто) якщо виїзд в область обговорюється індивідуально!
5. Додаткова послуга: комп’ютерна діагностика авто, з фото звітом про наявність помилок в системі електроніки,
Ціна – 200 грн.


ПІДБІР АВТО ПІД КЛЮЧ

Ви скидаєте нам на Вайбер до 10 варіантів цікавить вас моделі.
Ми зідзвонюємося з продавцями авто, домовляємося про зустріч, їмо оглядаємо. По кожному авто, робимо фото звіт. Вибираємо кращий, супроводжуємо до повного переоформлення в сервісному центрі на Вас:
Бюджет до 10000$ – Ціна послуги 200$, ціна послуги з хорошим торгом 300$
Бюджет до 20000$ – Ціна послуги 300$, ціна послуги з хорошим торгом 400$

Ми досконально знаємо свою роботу, і вбережемо Вас від покупки мотлоху, виявимо похибки, несправності, і розповімо вам справжній стан авто! Це істотно відбитися на ціні авто, також посприяємо в хорошому обгрунтованому торзі!!
І наші послуги, окупляться відразу!!!! Телефонуйте!! Будемо раді допомогти.

Тел / Viber: 095-317-48-17 Телефонуйте з 8.00 до 22.00.

PS. Ми не зацікавлені вам що небудь продати, наш інтерес підібрати вам гідний автомобіль.

Заповніть форму щоб дізнатися вартість

+38 (095) 317-48-17
+38 (093) 317-48-17
+38 (097) 318-48-18

Copyright © 2021. All rights reserved.