Обмін авто на авто в Києві

Хочете вигідно обміняти свій автомобіль на інший автомобіль за програмою трейд-ін (trade-in). Завдяки нашій компанії, у вас є така можливість!
Просто залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами і запропонує різні варіанти для вигідного обміну автомобіля.

Выкуп авто

Trade-in: обмін авто на авто

Специфіка послуги Трейд Ін

Кожен власник автомобіля досить швидко звикає до своєї «ластівки», але приходить момент, коли з нею потрібно розлучатися. На це є маса різних причин, проте найбільш поширеною вважається бажання отримати щось більш якісне і швидке.

Єдиний варіант, який в такому випадку моментально приходить в голову, – продаж старого транспортного засобу і покупка нового. В даному випадку присутня безліч нюансів, які мають на увазі необхідність постійного обходу державних інстанцій, пошук потенційних клієнтів, відвідування автосалонів, щоб вибрати нову машину.

 

В результаті подібні процедури розтягуються на пару місяців. Якщо ви ще не знаєте, є більш вигідний і швидкий спосіб зробити все вищеописане, а саме, послуга Трейд Ін.

Так, на території України вона тільки стає поширеною, але незабаром вона точно стане найбільш поширеним способом покупки нових машин.

Трейд Ін Київ має на увазі обмін старого транспортного засобу на нове з невеликою доплатою. Так, іноді Нова іномарка коштує набагато дорожче, тому зазвичай клієнти доплачують певний відсоток.

 

Виходить, суть такої послуги-гарантія простоти, зручності, економії особистого часу в порівнянні зі стандартними схемами покупки і продажу.

Варто тільки подумати: всі відомості про продаж машини точно не будуть поширюватися за межі компанії.

Не потрібно шукати вільний час для презентації машини покупцям, які ще самі не здогадуються, чи хочуть вони купувати саме таку машину чи ні. Відповідно, процедура прискорюється і може бути виконана буквально за один день.

 

 

Чому трейд авто краще замовляти в нашій компанії?

 

Trade in Київ від нашої компанії – це солідний вибір автомобілів з каталогу: як абсолютно нових, так і мають невеликий пробіг. У клієнта є можливість здійснення обміну старого авто на будь-яке з каталогу.
З клієнтом завжди взаємодіє персональний менеджер, якому відомі всі питання, пов’язані з угодою. Він роз’яснює будь-які нюанси і в будь-який момент готовий надати якісну консультацію.
Найкоротші терміни, пов’язані з оглядом, діагностикою, оцінкою та обміном ТЗ.
Гарантується стовідсоткова конфіденційність і безпека проведення угоди.
Права клієнта будуть захищені.
Завжди можна задати будь-яке питання щодо угоди і звернутися до менеджера.

Придбання нового автомобіля вважається не такою далекою мрією, як вам може здатися. Тепер є можливість її виконання тут і зараз.

 

Як вже говорилося раніше, трейд авто дозволяє максимально швидко отримувати нові автомобілі, про які ви завжди мріяли. Не варто забувати про додаткові переваги, характерні для такої затребуваної послуги.

Вартість ніколи не занижується, що нерідко відбувається, коли потрібно продавати ТЗ посереднику.
Будь-які питання, що стосуються оформлення угоди, вирішуються самостійно, завдяки чому економиться сили і час.
Людина ніколи не потрапить в руки аферистів, оскільки здача старого авто і отримання нового відбувається в найкоротші терміни і прозоро.
Ті, хто планують здійснити покупку нового авто в кредит, можуть продати нам стару машину і це буде вважатися першим внеском.

Нетривалий термін проведення обміну.

Присутня можливість особисто випробувати нову машину і зробити тест драйв, поки стару ще не вдалося продати.

Потрібно розуміти, що trade in Україна поширюється не на всі доступні в каталозі моделі. В даному випадку присутні свої варіації і схеми, все залежить від конкретного автосалону і ваших уподобань.

 

Як проходить процедура Trade in Україна

 

Як Ви вже самі зрозуміли, авто трейд Ін є простим і зрозумілим кожному процесом. Досить вибрати новий транспортний засіб серед всіх запропонованих варіантів і передзвонити представникам компанії, які можуть надати інформацію про транспортний засіб, наявне у вас в даний момент часу.

 

Якщо сума по трейд ін вас повністю влаштовує, то ви можете приїхати до нас для проведення остаточної діагностики. В даному випадку важливим моментом є детальний огляд автомобіля, щоб переконатися в його показниках і можливостях (мова йде про салон, цілісності кузова, працездатності двигуна та інших частин підвіски і ходової частини). Також не варто забувати про юридичну сторону питання. В кінці фахівці винесуть остаточну пропозицію для обох сторін.

Якщо trade in для вас – абсолютно нова послуга, телефонуйте нам і консультуйтеся щодо специфіки співпраці і тому подібного. Удачі!

Послуга Trade-in: набагато вигідніше стандартної процедури.

Кожна людина завжди дуже дбайливо і трепетно ставиться до особистого авто адже, швидше за все, ви багато працювали, щоб його придбати і якщо раптом з ним що-небудь трапиться, прикро, як за власне дитя. Але буває, усвідомлюєш, що хочеться щось новіше, комфортніше, краще, якісніше або просто більш підходяще в даний момент життя.

Найпоширеніший метод, який відразу приходить в голову – розпрощатися зі старим і за виручені гроші підібрати бажаний автомобіль. Звичайно, разом з цим відразу асоціюється нескінченна паперова тяганина, відвідування десятка інстанцій, і не факт що по одному разу, а також маса поїздок по салонах в пошуках нової машини. Здавалося б-цього ніяк не уникнути! Та ось тільки в наш час за кордоном давно відома програма Trade-in, Що являє собою обмін старого авто на нове.

Суть послуги Trade-in.

У загальних рисах, вся суть послуги полягає у взаємній угоді між компанією і приватною особою. Ви віддаєте Старий транспортний засіб, а натомість отримуєте новісінький автомобіль, про який так давно мріяли. Природно, старим ТЗ нереально покрити вартість нового, тому вважається, що їм ви покриваєте частину суми, а решту доплачуєте. Погодьтеся, так виходить сума набагато менше.

Отже, суть програми Trade-in полягає в простому принципі-надати Клієнту новий автомобіль в найкоротші терміни, що не дає схема покупки-продажу. Можете собі уявити, що інформація про те, що Ви вирішили придбати нове авто не вийде за рамки компанії, ви не зобов’язані більше морочитися з масою клієнтів, охочих переглянути авто, але так його і не купуючи, та й папери більше не будуть зводити вас з розуму. У зв’язку з тим, що всі ці нюанси ми беремо на себе, нове ТЗ ви можете отримати вже за кілька днів, з моменту звернення в нашу компанію.

Чому саме наша компанія як представник послуги Trade-in?

Програма Trade-in досить юна на просторах нашої країни, але ми підібрали тільки якісних фахівців, які знають, з чим мають справу. До того ж широкий вибір автомобілів, які компактно зібрані в каталозі, дозволяє з легкістю підібрати новий варіант. Серед запропонованих варіантів є і абсолютно нові авто і авто, які вже проїздили якийсь проміжок часу.

Завдяки широкому штату ми маємо можливість приставити до вас одного конкретного співробітника, який буде з вами протягом усього укладення угоди, відповість на будь-які питання і проведе якісну консультацію.

Швидкість в проведенні огляду, діагностики та оцінки завжди гарантована завдяки компетентності наших співробітників. Всього за кілька днів будуть здійснені всі процедури, і ви зможете виїхати на новому автомобілі.

При купівлі-продажу ви ніяк не зможете домогтися конфіденційності про придбання нового авто, що може зацікавити сторонніх осіб. Ми завжди захищаємо ваші права, як споживача і гарантуємо повне збереження даних, які ні в якому разі не вийдуть на межі компанії.

Ми підтримуємо зв’язок з клієнтами протягом 24 годин на добу, щоб ви в будь-який момент мали можливість з нами зв’язатися і отримати відповідь на це питання.

Як ви розумієте – придбати новий автомобіль не так-то складно, як може здатися, на перший погляд, якщо робити це з програмою Trade-in.

Чому саме обмін авто з доплатою?

Вже безліч разів було сказано про те, що за допомогою програми Trade-in можна отримати новий автомобіль за найкоротший проміжок часу. Крім цього, існує ряд переваг, які обов’язково привернуть розмірених і продуманих людей:

При купівлі-продажу ви можете наштовхнутися на таку проблему, як заниження вартості посередником. При зверненні до програми Trade-in цей варіант виключається зі зрозумілих причин;
Беззастережне вирішення всіх проблем з документацією лягає на плечі компанії, яка надає програму, що знімає з вас обов’язок витрачати на це особистий час і сили;
Виключення можливості попастися в лапи шахраям, адже в програмі Trade-in відбувається отримання нового авто взамін на Старе в один момент;
Перевірка всіх функцій і працездатності нового авто на місці, до проведення обміну та офіційного підписання всіх паперів.

Важливо відзначити момент, що в каталозі нашої компанії, як і будь-який інший, знаходяться не всі цікавлять вас авто, список обмежений конкретним автосалоном і вашими уподобаннями, але в будь-якому випадку ви завжди намагаємося максимально задовольнити всі ваші потреби.

Яким чином проходить програма Trade-in в нашій компанії?

Для того щоб описати весь процес не потрібно багато слів, адже все що потрібно зробити вам – це зупинити свій вибір на новому авто і вийти на зв’язок з нашими менеджерами, вони проведуть коротке опитування з приводу автомобіля, яким ви користувалися до цього моменту. Таким чином, ми вже будемо орієнтуватися на певну вартість.

Якщо оголошений варіант Вас влаштовує-Ласкаво просимо на детальний аналіз до наших фахівців. Вони проведуть огляд і нададуть висновок, про те, в яку суму можна оптимально оцінити автомобіль, враховуючи ряд показників (зовнішній вигляд салону, кузова, функції двигуна і ходової і тд).

З юридичного боку вже будуть готуватися всі документи і через пару миттєвостей буде оформлено пропозицію, вигідну обом сторонам. На виконання всього процесу йде кілька днів, а після чого ви можете виїхати на новому авто, не доклавши істотних зусиль.

Заповніть форму щоб дізнатися вартість